زبان آلمانی

فرصت‌های بزرگ تحصیلی در کشور آلمان وجود دارد. با توجه به هزینه‌های پایین تحصیل و همچنین با تغییرات جدید در قوانین مهاجرتی در این کشور در سال 2020 و نیاز آلمان به نیروی کار حرفه‌ای، یادگیری زبان آلمانی یک فرصت بزرگ برای کار و تحصیل در آلمان ایجاد می‌کند.

دوره آموزش زبان آلمانی

این دوره آموزشی در مرکز انکشاف مسلکی دانشگاه غرجستان با استندرد تعریف شده در کتاب studio d طراحی شده است. بطوری که تمامی اساتید، براساس اصول تعریف شده در “کورس‌پالسی آموزش زبان آلمانی” تدریس می‌نمایند تا بتوانیم بطور قطعی زبان آموزان را با استاندارد بین‌المللی آموزش داده و در رسیدن به اهدافشان، کمک نماییم. اساتید این دوره آموزشی، با تجربه تدریس بیش از 5 سال، دارای مدرک تحصیلی حداقل لیسانس از زبان و ادبیات آلمانی هستند.

زبان آموزان با گذراندن دوره‌های آموزش زبان آلمانی در محیط امن و کاملاً آکادمیک این مرکز، می‌توانند با اخذ سرتیفیکت معتبر، برای امتحان ویزه آلمان و ادامه تحصیل در این کشور، کاملا آماده شوند.

معرفی کتاب

کتاب‌های studio d از معتبرترین و بهترین کتاب‌های آموزش زبان آلمانی است. این مجموعه در سه جلد از سطوح مبتدی تا متوسط  (A1- A2- B1) بر اساس استاندارد اروپایی CEFR توسط کمپانی Cornelsen Verlag منتشر شده است.

این مجموعه جهت برآورده کردن نیازهای زبان آموزان از منابع دیجیتالی نیز استفاده نموده است و با فایل های صوتی و تصویری علاوه بر تقویت مهارت های زبان آلمانی، جهت تلفظ صحیح کلمات از سطح ابتدایی در دسترس فراگیران زبان آلمانی قرار می‌گیرد. همچنین این کتاب با نمونه تمرین های جذاب و مناسب، زبان آموزان را به یادگیری زبان آلمانی ترغیب و تشویق می نماید.

هر کتاب حاوی 12 فصل با موضوعات متنوع در موقعیت‌های مختلف روزمره است. این مجموعه بالای آموزش صحیح گرامر با تمرکز و قدرت بیشتری عمل کرده است.

مدت دوره و هزینه دوره

  • هر کتاب از مجموعه کتاب‌های studio d دارای 12 درس/مبحث می‌باشد که تدریس کامل آن طی مدت سه ماه تکمیل می‌گردد. بر همین اساس دوره کامل آموزش زبان آلمانی از A1 تا B1 طی نه ماه تکمیل می‌گردد.
  • فیس دوره زبان آلمانی در تمامی سطوح بصورت ماهانه 3000 افغانی می‌باشد.

 

جهت ثبت‌نام به دفتر مرکز انکشاف مسلکی دانشگاه غرجستان، مراجعه نمایید.

شماره تماس: 0730993875